Nee, dit is geen Ray-Ban Wayfarer leesbril, maar hij lijkt er wel een klein beetje op. En hij is ook heel leuk. Deze nieuwe leesbril, de Woody genaamd, is onze nieuwste topper. Stoer en stevig, trendy nerdy, in bruin en zwart natuurlijk, altijd goed, maar ook in heel onopvallend transparant, oranje transparant, paars transparant, blauw transparant of rood transparant.
In de jaren dertig was dit model in het bruin al een absolute hit, wij vinden de Woody leesbril in het groen nog net even nieuwer, actueler. De Woody groen is colourblocking optima forma! De glazen zijn van een goede kwaliteit en de bril past eigenlijk op iedere neus. Geen zorgen of ie wel staat, met de Woody zie je er altijd goed uit. Wij zijn blij met Woody, jij straks ook!
Prijs is inclusief BTW, bijpassend etui en inclusief verzendkosten. De bestelling past door de brievenbus. Lekker makkelijk! Levertijd: 1-2 werkdagen.